Materace i Stelaże na wymiar
Szukasz nietypowego rozmiaru Materaca lub stelaża dobrze trafiłeś, tak wygląda nasze hasło prz...
Szukasz nietypowego rozmiaru Materaca lub stelaża dobrze trafiłeś, tak wygląda nasze hasło prz...
Gratisy do wyboru, Promocja z firmą Janpol tylko u nas
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn. Według zaleceń lekarza.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Zalety i informacje.
|
MATERAC REHABILITACYJNY - Część naszych materacy dzięki pozytywnym opiniom ośrodków rehabilitacyjnych oraz świadectwom instytucji certyfikujących uzyskało status materaca rehabilitacyjnego, a co za tym idzie obniżoną stawkę VAT. |
|
LATEKS - Jest otrzymywany na bazie połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem, co daje w efekcie materiał niezwykle trwały. Cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jest wytrzymały na odkształcanie. System otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu czynią wypełnione nim materace bardzo higienicznymi. |
|
SPRĘŻYNY MULTIPOCKET - Zasada konstrukcji jest taka sama, jak w sprężynach typu kieszeniowego . Różnica polega na gęstości upakowania, która wynosi 500 sprężyn/m2. Powoduje to lepsze dopasowanie do kształtu ciała przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości konstrukcji. Wysokość wkładu: 12 cm. |
|
MATERAC DWUSTRONNY - Symbol ten oznacza, że materac może być użytkowany po obu stronach, co zwiększa jego żywotność. |
|
MATERAC NADAJE SIĘ DO STELAŻY REGULOWANYCH - Materace z tym symbolem mogą być stosowane wraz ze stelażami o regulowanych elementach. |
Opis pokrowców, do wyboru:
Pamiętaj!!! zmieniając pokrowiec zastępuje on zalecany pokrowiec przez producenta co może spowodować utratę np. strony letniej i zimowej, lub może zmienić wysokość materaca.
Pokrowce bez żadnych dopłat :
Jeśli szukasz rozmiaru materaca którego nie widzisz powyżej, napisz do nas a wykonamy go specjalnie dla Ciebie. Dla nas to nie problem, wykonujemy nietypowe materace na wymiar.
Gratis do wyboru do każdego Materaca:
Przy wyborze nakładek, ochraniaczy, podkładów, stelaży otrzymują Państwo wybrany produkt w wymiarze zamawianego materaca! Wybrany gratis proszę wpisać w polu "Dodatkowe informacje". W ramach promocji można wybrać tylko jeden z wyżej wymienionych gratisów. Promocja trwa do odwołania.
Twardość materaca od 1 do 10 | 5 średni |
Materac | Dwustronny |
Wysokość materaca | ok. 18 cm |
Gwaracja | 3 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jan Szarstki
Polecam szukałem miększego materaca, kupiłem jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Polecam
Mariola K.
Dla mnie jest wprost idealny, użytkuje go już 4 miesiące.