Blog
O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję na lokalnym rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2008 roku podjęliśmy decyzje o uruchomieniu naszego pierwszego sklepu internetowego. Chcieliśmy zdobyć kolejne doświadczenie i rozszerzyć obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejszą sprawą, chcemy aby nasi klienci długo cieszyli się produktami zakupionymi u nas. Produkty które sprzedajemy są najwyższej jakości renomowany producentów polskich, stawiamy na Polski wyrób dlatego też nasze meble, materace, stelaże, kołdry poduszki itp. cieszą się tak dużym uznaniem w śród naszych klientów. Zespół nasz dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Dlatego też duża część naszych zamówień wysyłamy już w ciągu 24 godzin. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

Sprzedaż mebli, materaców prowadzimy nie tylko za pośrednictwem sklepu internetowego. Nasza oferta jest bardzo szeroka, posiadamy wszystkie rodzaje mebli od tapicerowanych po skrzyniowe, również meble na zamówienie. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty 9:00 - 13:00, możecie również odebrać tam zamówione meble.

Serdecznie zapraszamy! 

-  Punkt odbioru osobistego
    14-100 Ostróda koło Olsztyna

      email: biuro@krodi.pl

 

zdjecie o firmie krodi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl